Tablo Hazırla Hakkımızda SSS İletişim
  • Piri Reis / Kitab-ı Bahriye...
  • Dünyaca ünlü ressamların tabloları...
  • Sadece üç adımda tablonuzu oluşturun...
  • Kanvas ya da kağıt üzerine dijital baskı.
  • Hem de dilediğiniz çerçeve seçenekleriyle.
  • Yüksek kalitede basılan başyapıtlar adresinize teslim ediliyor.
Lütfen üye girişi yapın!

TABLOMU NASIL HAZIRLAYACAĞIM?
Resim Seçin
Sanat Reyonu'nda Michalengelo'dan Da Vinci'ye, Monet'den Kandinsky'e kadar dünyanın en büyük ressamlarının baş yapıtlarını bulacaksınız. İlk adımda; başyapıtlardan beğendiğiniz tabloyu seçin ve "2. Adıma Geç"i tıklayın. Tablonuzu ister yatay, ister dikey eserler arasından seçebilir, arzu ettiğiniz ressamın adına göre de sıralayabilirsiniz.
Ebadını Seçin
İkinci adımda; seçtiğiniz tablonun yanında size verilen ölçülerden dilediğiniz ebadı, üzerine tıklayarak seçin. Tablonuzun boyutunu belirledikten sonra ölçülerin altında seçili olan ebat ve baskı fiyatı yazacaktır. Eğer başka bir tablo seçmek isterseniz "1. Adıma Dön", devam etmek isterseniz "3. Adıma Geç" seçeneklerinden birini tıklayın.
Çerçeve Ekleyin
Üçüncü ve son adımda; seçmiş olduğunuz tablonun sağ tarafında size sunulan çerçeve modellerinden dilediğinizin üzerine tıklayın. Tablonuzun seçtiğiniz çerçeve içinde nasıl görüneceğini ekrandan takip edebilirsiniz. Tablonuzun altında ise "Paspartu Rengini Seçin"i tıklayın ve istediğiniz rengi işaretleyin. Tablonuz hazır. "Sipariş Ver"i tıklamanız yeterli.
TABLONUZ NASIL ÜRETİLİYOR?
Kaliteli Dijital Baskı
Tablolarımız son teknoloji ürünü, dijital baskı makineleriyle özel kağıtlar veya kanvas kumaş üzerine basılmaktadır. Kaliteli baskı tekniği garantisi ile uzun yıllar solmayan mürekkepler kullanılmaktadır. Baskı sonrasında gerçeğe en yakın, canlı renkler elde edilmektedir.
Artwork Kanvas ve Özel Kağıt
Tablolarımız sanatsal canvas (kanvas) tipi kumaş ya da özel üretim kağıt üzerine basılmakta ve resimlere adeta tuval görünümü kazandırılmaktadır. Yüksek çözünürlükte, doğru renklerle basılan tablolar, yıllarca canlı rengini korur ve solmaz. Canvas kumaşlar kendi doğal dokulu özelliği ve matlığı ile hem orijinal tablo görünümü vermekte, hem de yansıyan ışığı emerek, tablolarda parlama oluşumunu engellemektedir.
Çerçeveler ve Paspartular
Her duvara uygun ölçü alternatifleri ile tablonuzu koruyacak çerçeveler, 33, 36, 40 ve 49 mm kalınlıklarda sunulmaktadır. Üç farklı ebatta belirleyebileceğiniz çerçevelerin siyah, beyaz, platin, meşe ve ceviz renk seçenekleri bulunmaktadır. Tablonuzun çerçeve içindeki fonunu oluşturacak ve ona koruma sağlayacak paspartular ise tam 15 farklı renk seçeneği ile verilmektedir.
Tüm hakları saklıdır. Boyut Yayın Grubu © 1985-2024 Tekstilkent, Koza Plaza A Blok Kat:26 34235 Esenler-İstanbul | Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx)