Tablo Hazırla Hakkımızda SSS İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Tablolar yağlıboya mı?
Hayır. Ünlü ressamların başyapıtlarının çoğu orijinalde tuval üzerine yağlıboya ile çalışılmıştır ancak Sanat Reyonu size bu tabloların bir kopyasını özel kağıt üzerine dijital kalitesiyle basarak sunmaktadır.
Sepetime iki farklı ürün ekleyebilir miyim?
Alışveriş sepetinize birden fazla ürün ekleyebilir, satın alabilirsiniz.
Siparişler ne zaman kargoya teslim ediliyor?
Siparişleriniz paketleme işlemlerinden sonra kargoya teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerin kargoya teslim süresi sipariş tarihini izleyen 10 iş günü ile sınırlıdır. Siparişleriniz tamamlandığı tarihten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz en geç, kampanya bitiş tarihini izleyen bir sonraki hafta içerisinde, adresinize teslim edilmektedir.
Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Şu anda Kapıda Ödeme yöntemi ile sipariş verilememektedir.
Siparişimi tamamlarken ödeme adımında kredi kartı onay vermiyor. Ne yapmalıyım?
Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanmamış olabilir:

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin hatalı/geçmiş olması,
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması
sayılabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için bizimle veya Bankanızla bağlantıya geçebilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?
Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz kargoya verilmeden önce bildireceğiniz adres değişiklikleri derhal değiştirilebilmekte ve siparişinizin istediğiniz adrese gönderimi sağlanmaktadır.
Siparişler hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Sitemizden yaptığınız alışverişler Aras Kargo firması ile Türkiye'nin her bölgesine teslim edilmektedir.
Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?
Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.
Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişlerinizi teslim alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu; ürünlerinizin kargoda hasar görmeden elinize ulaştığından emin olmaktır. Kargo yetkilisinden kargo paketinizi teslim alırken lütfen ürün içeriğini ve faturanızı kontrol ediniz. Kutuda yırtık, ezilme, ıslanma tespit ederseniz kargo personeli yanında kutuyu kontrol edip hasarlı bir ürün varsa mutlaka hasar tutanağı tutturunuz. Hasar tutanağı tutulan kargo gönderilerinde değişim hemen yapılır. Hasar tutanağı tutulmayan yada kargo firması malı teslim ettikten sonra ürünlerin kırık, hasarlı olduğu gibi durumlarda kargo firması herhangi bir sorumluluk almamaktadır.
Yurt dışına gönderim yapılıyor mu?
Türkiye sınırları içersinde her şehir ve bölgedeki üyelere gönderim yapabilmektedir. Şu an için Kıbrıs ve yurtdışına gönderi yapılamamaktadır. Ancak yurtdışında bulunan üyelerimizin siparişleri Türkiye sınırları içinde verdikleri herhangi bir adrese ulaştırılmaktadır.
Siparişimi iptal edebilir miyim?
Satın aldığınız bir ürünün iptal işlemini yapabilmeniz için, tablonuzun kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir.


TABLONUZ NASIL ÜRETİLİYOR?
Kaliteli Dijital Baskı
Tablolarımız son teknoloji ürünü, dijital baskı makineleriyle özel kağıtlar veya kanvas kumaş üzerine basılmaktadır. Kaliteli baskı tekniği garantisi ile uzun yıllar solmayan mürekkepler kullanılmaktadır. Baskı sonrasında gerçeğe en yakın, canlı renkler elde edilmektedir.
Artwork Kanvas ve Özel Kağıt
Tablolarımız sanatsal canvas (kanvas) tipi kumaş ya da özel üretim kağıt üzerine basılmakta ve resimlere adeta tuval görünümü kazandırılmaktadır. Yüksek çözünürlükte, doğru renklerle basılan tablolar, yıllarca canlı rengini korur ve solmaz. Canvas kumaşlar kendi doğal dokulu özelliği ve matlığı ile hem orijinal tablo görünümü vermekte, hem de yansıyan ışığı emerek, tablolarda parlama oluşumunu engellemektedir.
Çerçeveler ve Paspartular
Her duvara uygun ölçü alternatifleri ile tablonuzu koruyacak çerçeveler, 33, 36, 40 ve 49 mm kalınlıklarda sunulmaktadır. Üç farklı ebatta belirleyebileceğiniz çerçevelerin siyah, beyaz, platin, meşe ve ceviz renk seçenekleri bulunmaktadır. Tablonuzun çerçeve içindeki fonunu oluşturacak ve ona koruma sağlayacak paspartular ise tam 15 farklı renk seçeneği ile verilmektedir.
Tüm hakları saklıdır. Boyut Yayın Grubu © 1985-2024 Tekstilkent, Koza Plaza A Blok Kat:26 34235 Esenler-İstanbul | Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx)